Главная Полезные статьи КамАЗ-6450 8х8 - універсальний вантажний автомобіль

Последние новости

Популярное

КамАЗ-6450 8х8 - універсальний вантажний автомобіль

Створення Камаз 6450 8х8 почалося в 1989 році. Перед проектом було поставлено завдання створити універсальний вантажний автомобіль для військових і господарських цілей. Новий транспорт повинен був здатний пересуватися по бездоріжжю при температурі від -50 до +50 градусів за Цельсієм.

Камаз 6450 здатний долати водні перешкоди глибиною до 1,75 метрів, підніматися в гору до 31 градуса і переїжджати стіни до 60 сантиметрів у висоту. Для навантаження в кузов використовується вбудований маніпулятор, який витримує вантажі до 2 тонн.

Кабіна автомобіля розрахована на трьох осіб, має спальне місце і оснащена прихованою бронею. Захищені від обстрілів паливні баки, днище мотора і акумулятори, чого немає у основних конкурентів. Захист днища двигуна витримує вибух осколкової гранати.

Передня (ресорна) і задня (балансирная) підвіски встановлені на ресорах. У конструкцію ведучих мостів були додані редуктори, що блокують диференціали, і шарніри рівних кутових швидкостей. Заднє шасі, роздавальна коробка і блокування диференціалів забезпечує машині високу прохідність по будь-якому дорожньому покриттю.

Останні роки тягачі оснащуються поліпшеними колесами, інноваційним зчепленням, міцної роздавальної коробкою і карданними валами. Такий конструкційний підхід дозволив збільшити керованість і прохідність по бездоріжжю. Вантажівка оснащується спеціальними кріпленнями, що дозволяють змінювати надбудови кузова.

Восьми циліндровий дизельний двигун розвиває 360 кінських сил. Завдяки сучасному генератору запуск авто можливий після тривалого простою на морозі до -50 градусів. Обсяг мотора дорівнює 11,76 літрам. У 2003 році була змінена конструкція силового агрегату: він став відповідати стандартам екологічної безпеки «Євро-2».

Головною особливістю останніх серій Камаз 6350 вважається гідротрансформатор, який працює спільно з коробкою передач. Ця конструкція була названа діапазонної гидропередачей, яка спрощує пересування по пересіченій місцевості.

Камаз 6450 - популярний тягач, який використовується армією для вирішення різних завдань по всій земній кулі. Вантажівка також використовується для господарських цілей.

Щоб вигідно купити КамАЗ 6450 знадобиться звернутися до офіційного дилера. Наш інтернет-магазин «Банга» є офіційним дилером заводу «КрАЗ». Ми поставляємо тільки сертифіковані та оригінальні запчастини і комплектуючі на вантажні автомобілі КРАЗ, МАЗ, КАМАЗ і багато інших за низькими цінами без націнок і будь-яких прихованих комісій. Якщо ви є власником автомобіля КрАЗ, у нас ви придбаєте не тільки оригінальні і якісні запчастини для вашої вантажівки, але і впевненість в його надійний і постійній роботі. У нашому інтернет-магазині є чудова можливість замовити автозапчастини для іномарок або вітчизняного транспорту поштучно або великою партією. Ви можете купити деталі для однієї машини або цілого автопарку.

Комментарии

Добавить комментарий


Имя (обязательно)
E-mail
:D :lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
 Подписаться на уведомления о новых комментариях
Введите результат опреации:
 


Последние новости

Популярное